پشتیبانی

بهترین و به روزترین و امن ترین برنامه های اندروید

بهترین و به روز ترین و امن ترین برنامه های ایرانی تیم برنامه ساز بهار نارنج

بهترین و به روزترین و امن ترین برنامه های اندروید

بهترین و به روز ترین و امن ترین برنامه های ایرانی تیم برنامه ساز بهار نارنج

cmz9_x300.jpg

با سلام.......در  اموزش قصد داریم اموزش ساخت حساب کاربری برای مایکت برای شما عزیزان اموزش بدهم........

برای ساخت باید ابتدا برنامه مایکت را در گوشی خود نصب کنید...........

لینک دانلود برنامه مایکت:::::

دانلود برنامه مایکت لمس کنید


بعد دانلود و نصب برنامه در گوشی باید حساب کاربری خود را بسازید...در واقع فعال کنید در مایکت....

1))طبق عکس زیر..... قسمت بالای صحفه سه خط تیره راه لمس کنید.........

wozc_981.jpg


 2))بعد لمس کرد صحفه زیر باز میشود که با لمس **حساب کاربری**

3o0u_561.jpg


3)) حالا در این قسمت برای ساختن حساب کاربری از چندین روش میشود ساخت..... شما میتوانید با ایمیل مثلا(( ghasemitak1@gmail.com)) خود حساب کاربری بسازید یا با شماره تلفن  مثلا(( 09370960000))......در داخل کادر علامت کشیده شده وارد کنید .....یا میتوانید مستقیم از تلگرام یا اکانت گوشی خود هم وارد شوید....

ubcw_581.jpg

4))و بعد کد 6 رقمی رمز برای شما ارسال میشود مثلا در ایمیل عکس زیر.....برای شما ارسال میشود عدد مورد نظر راد در کادر عکس بالای گذاشته شده در مایکت وارد کنید برای  گوشی  هم کد 6 رقمی ارسال میشود..... و بعد وارد کردن گزینه ورود را لمس کنید

3qm8_0931.jpg


5))و بعد وارد شدن صحفه زیر باز میشود که برای ویرایش حساب کاربری شامل وارد کردن نام و رمز و عکس خود قسمت **اطلاعات حساب کاربری** لمس کنید

sk39_4331.jpg


6))حالا میتواند قسمت ها مختلف وایرایش و اضافه کنید به حساب کاربری....طبق عکس بر اساس شماره توضیح داده میشود......1- عکس خود را از طریق گالری گوشی اضافه کنید یا ازدروبین مستقیم اضافه کنید.....2- نام کاربری ((هر نام دوست دارید ))وارد کنید 3- موبایل خود را هم ثبت کنید اگر با ایمیل حساب کاربری ساختید....و بر عکس اگر با شماره ساختید ایمیل در قسمت بالای همین شماره میتوانید وارد کنید........   4- مییتوانید برای حساب کاربری خود رمز بزارید           

l2eh_0791.jpg

قسمت پایین صحفه بیایید........6- در این قسمت سابقه برنامه خریداری شده نمایش میدهد.... 7-قسمت های از حساب کاربری برای نمایش میباشد برای کاربران دیگر........یکی از امکانات خیلی عالی نسبت به مارکت های دیگر دارید مایکت حساب کاربری که توسط ان میشود دانلود برنامه کاربران و نظر دادن به برنامه ها و امتیاز گرفتن  و .......... در حساب کاربری مایکت وجود دارد 8- برای خروج از حساب کاربری خود میتوانید لمس کنید کامل از حساب خارج شوید.......نگران نباشید.......حساب شما حذف نمیشود.......دوباره میتوانید به حساب کاربری خودتان وارد شوید طیق اموزش بالا گفته شده.........


1gm9_6371.jpg

************************************************

برای دانلود پی دی اف اموزش ساخت حساب کاربری مایکت با کیفیت بالا برای دانلود ...........

gen0_images_(2).png


*******************************************************************

چند سوال و جواب کاربران مختلف را در اینجا جمع اوری شده برای شما عزیزان

چرا در مایکت حساب کاربری بسازم؟

با ساخت حساب کاربری در مایکت، امکان خرید برنامه‌ها و محصولات درون‌برنامه‌ای، افزایش اعتبار مایکتی، نظر دادن برای برنامه‌هایی که دانلود می‌کنید، نشان کردن برنامه‌های مورد نظرتان و همچنین شرکت در طرح‌های تخفیفی مایکت فراهم خواهد شد.

چگونه حساب مایکتی داشته باشم؟

ساخت حساب کاربری از دو طریق سایت و برنامه مایکت امکان‏پذیر است. در برنامه مایکت، منوی مایکت که در بالای صفحه قرار دارد را بازکرده و وارد بخش حساب کاربری شوید.
در این بخش کافیست گزینه "ساخت حساب" را انتخاب نمایید. ایمیل و رمز دلخواه خود را وارد نمایید. دقت نمایید امکان تغییر و یا جایگزینی ایمیل در آینده امکان پذیر نمی‌باشد و خریدهایی که با این ایمیل انجام می‌دهید تنها برای این اکانت معتبر هستند.
در آخر به ایمیل خود مراجعه کرده و بر روی لینک فعال‌سازی که از سمت مایکت ارسال شده است کلیک نمایید.
اگر ایمیل فعال‏سازی را دریافت نکردید می‌توانید در همان بخش حساب کاربری گزینه ارسال مجدد لینک فعال سازی را انتخاب نمایید.

رمز عبورم را فراموش کرده ام، چه کار کنم؟

دقت نمایید رمز خرید و رمز ورود به حساب مایکت یکسان بوده و در واقع همان رمزی است که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید.
چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده‏اید می‌توانید از منوی مایکت بخش حساب کاربری گزینه "بازیابی کلمه عبور" را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است برای مشاهده این گزینه باید از حساب کاربری خود خارج شده باشید. پس از وارد کردن ایمیل مربوط به حساب کاربری خود، لینک تغییر کلمه‌‏ی عبور به ایمیل شما ارسال می‌شود. در وارد کردن رمز نیز به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت نمایید. اعداد نیز به انگلیسی وارد شوند.
رمز خرید و رمز برای ورود به حساب مایکت یکسان بوده و در واقع همان رمزی است که زمان ثبت نام انتخاب کرده اید. لطفا هنگام وارد کردن رمز به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت نمایید.

در هنگام ورود به حساب کاربری خطای "حساب کاربری شما فعال نشده است " را می‌بینیم، چه کار کنم؟

اگر هنگام ورود خطای"حساب کاربری شما فعال نشده است" را دریافت می‌کنید باید برای فعال‌سازی حساب کاربری خود به ایمیلتان مراجعه کنید. اگر ایمیل فعال‌‌سازی را مشاهده نکردید، لطفا ابتدا قسمت اسپم ایمیل خود را چک کنید. اگر ایمیل فعال‌سازی برای شما ارسال نشده بود، شما می‌توانید از منوی مایکت بخش حساب کاربری گزینه "ارسال مجدد ایمیل فعال‌سازی"را انتخاب نمایید. پس از وارد کردن ایمیل مربوط به حساب کاربری خود، لینک فعال‌سازی به ایمیل شما ارسال می‌شود.
چنانچه بعد از طی مراحل گفته‏ شده لینک برای شما ارسال نشد لطفا برای فعال‌سازی حساب کاربری خود به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت حساب کاربری شما را فعال کنیم. دقت نمایید ایمیل و رمز عبور مایکت را بدرستی وارد نمایید. به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت کرده و از همان ایمیلی که قبلا در مایکت ثبت نام کرده اید استفاده نمایید.

پس از اتمام مراحل ثبت نام، ایمیل فعال‏سازی را دریافت نکرده ام، چه کار کنم؟

اگر هنگام ورود خطای"حساب کاربری شما فعال نشده است" را دریافت می‌کنید باید برای فعال‌سازی حساب کاربری خود به ایمیلتان مراجعه کنید. اگر ایمیل فعال‌‌سازی را مشاهده نکردید، لطفا ابتدا قسمت اسپم ایمیل خود را چک کنید. اگر ایمیل فعال‌سازی برای شما ارسال نشده بود، شما می‌توانید از منوی مایکت بخش حساب کاربری گزینه "ارسال مجدد ایمیل فعال‌سازی"را انتخاب نمایید. پس از وارد کردن ایمیل مربوط به حساب کاربری خود، لینک فعال‌سازی به ایمیل شما ارسال می‌شود.
چنانچه بعد از طی مراحل گفته‏ شده لینک برای شما ارسال نشد لطفا برای فعال‌سازی حساب کاربری خود به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت حساب کاربری شما را فعال کنیم. دقت نمایید ایمیل و رمز عبور مایکت را بدرستی وارد نمایید. به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت کرده و از همان ایمیلی که قبلا در مایکت ثبت نام کرده اید استفاده نمایید.

آیا می‌توانم ایمیل حساب کاربری خود را تغییر دهم؟

امکان تغییر و یا جایگزین کردن ایمیل وجود ندارد. اطلاعات مربوط به تراکنش‌های مالی، نظرات و دیگر اطلاعات شما تنها از طریق ایمیلتان قابل پیگیری است.


دانلود، نصب و به روزرسانی برنامه ها

دانلود زمان‌دار چگونه کار می‌کند؟

برای این منظور ابتدا از منوی مایکت؛ قسمت "تنظیمات" دانلود زمان‌دار را فعال نمایید.
همچنین زمان اجرای دانلود را تنظیم نمایید. پس از آن هنگام دانلود برنامه‌‏‌‌ها می‌توانید دکمه‌‏ی دانلود زمان‌دار را که در کنار دکمه‌ی "دانلود" وجود دارد انتخاب کنید تا برنامه به لیست دانلود زمان‌دار اضافه شود.
در منوی مایکت؛ قسمت مدیریت دانلود نیز بخشی به نام دانلود زمان‏‌دار وجود دارد که می‌توانید برنامه‌‏هایی که در زمان تعیین شده باید دانلود شوند را مشاهده و یا از لیست مربوطه حذف نمایید.

چرا نسخه‌ی برخی از برنامه‌ها در مایکت بالاتر از گوگل پلی است؟

تمامی برنامه‌ها قبل از ارائه در مایکت توسط تیم پشتیبانی بررسی می‌شوند. نسخه‌ای که در گوگل پلی نمایش داده می‌شود نسخه سازگار با گوشی شما می‌باشد نه نسخه آخر برنامه، به همین دلیل مایکت به دلیل تطابق با آخرین نسخه اندروید، نسخه آخر برنامه را ارائه می‌دهد.

برنامه پس از دانلود نصب نمی‌شود، چه کار کنم؟

این موضوع می تواند به چند دلیل اتفاق بیفتد:
- پربودن حافظه دستگاه
- اشکال در دریافت کامل بسته ی برنامه و در نتیجه دریافت خطای تجزیه هنگام نصب
- خطا هنگام نصب نسخه جدید یک برنامه ؛ که در اینصورت لازم است نسخه قبلی را حذف کرده و سپس آخرین نسخه را دریافت نمایید.
- عدم تطابق برنامه با دستگاه یا نسخه اندروید شما
- در صورت خرید برنامه ؛ اگر در نصب به مشکل برخوردید از آنجایی که تنها توسعه دهنده امکان رفع مشکلات برنامه خود را دارد ؛ لطفا از طریق ایمیل سازنده که در صفحه همان برنامه در مایکت وجود دارد، موضوع را مستقیما با وی مطرح نمایید. در صورت عدم پاسخگویی سازنده از طریق فیدبک و یا ایمیل به ما اطلاع دهید.

بروز رسانی برنامه ها چگونه انجام می شود؟

بروز‌رسانی برنامه‌های ایرانی توسط توسعه‌دهنده آن انجام می‌شود . توجه داشته باشید برای بروز‌رسانی برنامه‌های غیر رایگان حتما باید با همان ایمیلی که برنامه را خریده‌اید وارد حساب کاربری خود شوید تا نیاز به پرداخت مجدد جهت بروز‌رسانی نباشد. در مورد برنامه‌های غیرایرانی نیز تیم مایکت تلاش می‌کند در سریعترین زمان ممکن نسخه جدید را در اختیار کاربران قرار دهد.

بعضی اوقات سرعت دانلود پایین است، علت چیست؟

سرعت دانلود مربوط به شبکه اینترنت بوده و متاسفانه این مشکل از سمت ما قابل پیگیری نیست .

چرا برای بعضی از برنامه ها در قسمت دانلود "ناسازگار" نوشته می شود؟

برنامه‌ها برای نصب بر روی گوشی نیازمندی‌هایی دارند، اگر برخی از برنامه‌ها برای گوشی شما ناسازگارند، نسخه‌ی مناسب گوشی شما توسط سازنده ارائه نشده و یا در مایکت وجود ندارد.

برنامه ها:::::::»»»
چرا توضیحات برخی از برنامه ها فارسی نیست؟

به دلیل تعداد بالای برنامه‌‏ها برای این‌کار به زمان بیشتری نیاز داریم، تاکنون توضیحات تعداد بسیاری از برنامه‌ها فارسی شده و تلاش می‌کنیم در آینده توضیحات کلیه برنامه‌ها به فارسی ارائه شود.

چرا نمی توانم بر روی برخی از برنامه ها نظر دهم؟

شما تنها می‌توانید برای برنامه‌هایی که بر روی گوشی خود نصب کرده‌اید نظر بدهید. همچنین برای نظردهی باید در مایکت حساب کاربری داشته باشید. روش ساخت حساب کاربری در بخش‌های پیشین توضیح داده شده است.

چطور می توانم با توسعه دهنده ی برنامه ای ارتباط داشته باشم؟

اطلاعات تماس توسعه دهنده‌ی هر برنامه در صفحه همان برنامه در مایکت، در زیر اطلاعات برنامه؛ نوشته شده است.

چطور برنامه های درخواستی را به مایکت اعلام کنم؟

برای پیشنهاد برنامه اگر برنامه خارجی است لطفا نام برنامه مورد نظر خود را انگلیسی و بطور کامل بنویسید؛ زیرا برنامه‌های پیشنهادی مستقیما به سیستم داده می‌شوند . توجه داشته باشید مایکت بدلیل رعایت قانون کپی رایت، تنها امکان ارائه برنامه‌ای رایگان گوگل پلی را دارد.
و اگر برنامه ایرانی است لطفا نام دقیق برنامه و نام سایت یا مارکتی که برنامه در آن وجود دارد ، برای ما ارسال نمایید تا امکان پیگیری از سمت ما باشد.

چگونه برنامه ای را نشان کنم؟

در صفحه برنامه مورد نظر خود، بالای صفحه، آیکون نشان‏کردن در کنار آیکون اشتراک‌گذاری قابل مشاهده است.
برای نمایش لیست برنامه‌های نشان‏ شده کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، سپس در منوی مایکت، قسمت برنامه‌های من، بخش نشان‌شده‌ها قابل مشاهده است.برای دانلود پی دی اف اموزش ساخت حساب کاربری مایکت با کیفیت بالا برای دانلود ...........

gen0_images_(2).png


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی